http://archiwum.zycieczestochowy.pl/gfx/cam/cam1.jpg
http://archiwum.zycieczestochowy.pl/gfx/photos/banner_996/GJ_formaty_zycieczestochow_1000x70.png
18.09
Widoczni w sieci
http://archiwum.zycieczestochowy.pl/gfx/photos/offer_69778/widoczni-w-sieci_1_1088522598144725.jpg
  • Jak skutecznie promować swoją firmę w internecie? W jaki sposób analizować dane, by prawidłowo ocenić jak nasz biznes radzi sobie w internecie? Jak promować swoją firmę bez wydawania fortuny na tradycyjne materiały reklamowe? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznamy podczas spotkania "Internetowy niezbędnik, czyli 9 narzędzi, które przydadzą się Twojej firmie", dedykowane mikro i małym przedsiębiorcom z Częstochowy i okolic. Odbędzie się ono 19 września o 18:30 w Częstochowskim Parku Przemysłowo-Technologicznym.

 

Na najbliższym spotkaniu poruszony zostanie temat projektu Internetowe Rewolucje Google. Uczestnicy porozmawiamy o tym jak...
➡ ... promować swoją firmę bez wydawania fortuny na tradycyjne materiały reklamowe?
➡ ... zacząć skuteczną promocję w internecie? 
➡ ... analizować dane, by prawidłowo ocenić jak nasz biznes radzi sobie w internecie?

 

 Poza tym przedstawione zostaną bezpłatne narzędzia promocyjne, które każdy samodzielnie może wdrożyć swojej firmie. Dowiemy się również o działalności ZPP w Częstochowie - czym dokładnie się zajmuje i dlaczego warto do nich dołączyć.

19 września, Częstochowski Park Przemysłowo-Technologiczny przy ulicy Wały Dwernickiego 117/121. Początek o godzinie 18:30.

Partnerami wydarzenia są Urząd Miasta Częstochowy, Invest in Częstochowa oraz Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie. 

kg
facebook
pogoda