http://archiwum.zycieczestochowy.pl/gfx/cam/cam1.jpg
http://archiwum.zycieczestochowy.pl/gfx/photos/banner_996/GJ_formaty_zycieczestochow_1000x70.png
18.09
Zatrzymali pedofila. Proponował seks 12-latce
http://archiwum.zycieczestochowy.pl/gfx/photos/offer_69779/zatrzymali-pedofila-proponowal-seks-12latce_1_205099068153039.jpg

Częstochowscy policjanci zatrzymali 39-letniego pedofila. Mężczyzna wpadł po zasadzce przygotowanej przez funkcjonariuszy, agentów firmy ochroniarskiej Combat Security oraz słynnego łowcę pedofilów Krzysztofa Dymkowskiego. 

39-latek kilka dni wcześniej nawiązał kontakt internetowy z 12-latką. Bez skrupułów proponował jej współżycie - w tym seks oralny i analny. Mimo odmowy, nie odpuszczał. Materiały z rozmów trafiły do agentów firmy ochroniarskiej Combat Security. Ci z kolei o całej sprawie powiadomili słynnego łowcę pedofilów Krzysztofa Dymkowskiego. Została zorganizowana pułapka. 39-latek umówił się z rzekomą 12-latką przed jednym ze sklepów przy ulicy Bohaterów Katynia w Częstochowie. - Pedofil na miejscu spotkania pojawił się dużo wcześniej. Wypatrywał swojej ofiary - relacjonuje Krzysztof Dymkowski. Gdy na miejscu pojawiła się pozorantka, podszedł i od razu zaczął rozmowę. Wtedy do akcji wkroczył łowca pedofilów. Chwycił 39-latka i przekazał w ręce policjantów. 

kg
facebook
pogoda